Nieuwe generatie vloeibaar magnesium is ideaal voor binnen- en buitenklimmen. Houdt twee keer zoveel als poeder magnesium.
| Productnaam: | Ocún Liquid Chalk 200ml |
| Fabrikant: | Ocún |
| Artikelnummer: | OCN272803 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Type krijt: | Krijt - vloeibaar |
| Inhoud: | 200ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Gewicht: | 200g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8591804621680 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ocun.cz/en |