| Productnaam: | Dartmoor Fortress v.2 26" MTB Rim - black anodized |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM313950 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Type band: | Draadband, Vouwband |
| Effectieve velg-Ø (ERD): | 537mm |
| ETRTO: | 25-559 |
| Ogen: | enkel |
| Breedte van de velg: | 32.4mm |
| Mondbreedte: | 25mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 670g |
| GTIN's: | 5902175645206, 5902175645282 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |