| Productnaam: | Dartmoor Swing v.2 Low Handlebar - 24.4mm - matt black anodized |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM314186 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter stuurklem: | 25,4 mm |
| Type stuur: | Flatbars/Riserbars (Fixie) |
| Vorm dropbar: | Bovenstuur met achterwaartse bocht, Upsweep |
| Stuurbreedte: | 750 mm |
| Buiging naar achteren: | 7° |
| Rise: | 51mm |
| Hoge buiging: | 6° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 385g |
| GTIN's: | 5902175645619 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |