| Productnaam: | Dartmoor Raider v.2 24 inch MTB Rim - black |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM356370 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Type band: | Draadband, Vouwband |
| Effectieve velg-Ø (ERD): | 485mm |
| ETRTO: | 24-507 |
| Ogen: | enkel |
| Breedte van de velg: | 31.4mm |
| Mondbreedte: | 24mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 500g |
| Aantal spaakgaten: | 32 |
| GTIN's: | 5902175664467 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |