| Productnaam: | Dartmoor FATTY Combo Saddle - 27.2mm - black / black |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM359763 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren, Uniseks |
| Toepassingsgebied: | MTB, Dirt/street |
| Zadelklem: | Scharnierend |
| Kenmerken zadel: | zonder Drukontlasting, Schuimvulling, Closed Saddle Cover |
| Materiaal zadeldoek: | Synthetisch |
| Lengte x breedte: | 230 x 143mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 356g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5902175617685 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |