De gunstig geprijsde, in hoogte verstelbare D-SP.R Remote zadelpen van Procraft is gemaakt van aluminium en overtuigt door zijn goede afwerking en uiterst eenvoudige bediening. De grote tweeboutsklem bestaat uit gesmede delen en is geschikt voor zadels met een rond frame.
De hoogte kan gemakkelijk vanaf het stuur worden ingesteld door de duimhendel te bedienen, die met een klem wordt vastgezet. Een spanningsregelaar zorgt voor weinig stationaire slag.
Let op:
Niet geschikt voor zadels met ovaal zadelframe.
Geschikt voor ruiters tot 120 kg
Materiaal: 7075-T651 aluminium (27,2 mm), 6061-T6 aluminium (30,9 / 31,6 mm)
| Productnaam: | Procraft D-SP.R Dropper Seatpost - External Routing |
| Fabrikant: | Procraft |
| Artikelnummer: | PRO377764 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter zadelpen: | 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm |
| Type Zadelpen: | Zadelpen met offset, Telescopische Zadelpen |
| Zadelpen setback: | 0mm |
| Uitvoering dropper post: | voor externe routing, Slag 100 - 125 mm, Bediening mechanisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 606g |
| Gewichtslimiet: | 120kg |
| GTIN's: | 4039645374821, 4039645374838, 4039645374845, 4039645374807, 4039645374814 |