Opmerking: Levering zonder originele verpakking.
Shimano Pressfit lager cups geschikt voor de Ultegra FC-6800 Hollowtech-2 crankstel. Compatibel met alle frames volgens de Pressfit-standaard met 86,5x41mm trapashuis.
| Productnaam: | Shimano Ultegra 6800 Trapas - PF 86 | SM-BB72-41B - Speciale aanbieding |
| Fabrikant: | Shimano Parts |
| Artikelnummer: | SHI463122 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Type trapas: | Pressfit |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Behuizingsbreedte trapas: | 86.5 mm |
| Type binnenlager: | Lagercups |
| Diameter van de behuizing: | 41mm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 64g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | KSMBB7241B |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.shimano-europe.com/ |