Het Ergotec Riser Bar 70 stuur overtuigt niet alleen door zijn uitstekende afwerking, maar ook door zijn volledige breedte van 780 mm, die zeer gunstig is voor de stabiliteit van het stuur in het terrein. Indien nodig kan hij gemakkelijk tot 100 mm worden ingekort.
Het Riser Bar 70 stuur weegt volgens de fabrikant ongeveer 415 gram.
| Productnaam: | Ergotec Riser Bar 70 31.8 MTB Handlebar - matt black |
| Fabrikant: | Ergotec |
| Artikelnummer: | ERT473392 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Flatbars/Riserbars (Fixie) |
| Vorm dropbar: | Upsweep |
| Stuurbreedte: | 780 mm |
| Meting van de stuurbreedte: | Buiten-buiten |
| Rise: | 70mm |
| Hoge buiging: | 12° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 415g |
| GTIN's: | 4016538101191 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ergotec.de/ |