Oakley breidde het gezichtsveld in het bovenste randgebied uit om het te optimaliseren voor fietsen. Met Switchlock™ technologie voor het eenvoudig verwisselen van lenzen en veren die in drie verschillende lengtes verstelbaar zijn voor helm compatibiliteit, werd de Oakley Jawbreaker goggle de ultieme sport constructie.
| Productnaam: | Oakley Jawbreaker Bril - Grey Ink/Prizm Road Jade - OO9290-4631 |
| Fabrikant: | Oakley Eyewear |
| Artikelnummer: | OKE474480 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Prizm™ |
| Lichttransmissie: | 15% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Grijs, Transparant |
| Gewicht: | 160g |
| Productserie: | Oakley - Jawbreaker |
| brilbreedte: | 136mm |
| Temple Length: | 121mm |
| Lens height: | 54mm |
| GTIN's: | 888392435019 |
| Pagina van de fabrikant: | http://de.oakley.com/ |