Een lamp voor elk avontuur!
De nieuwe Lupine Blika R lampkop met 2400 lumen heeft een aanzienlijk sterkere spot, geoptimaliseerd rood en groen licht, een verbeterd leeslicht en het FrontClick wisselsysteem.
Met het FronClick-systeem kan de lampkop in slechts enkele seconden flexibel en volledig zonder gereedschap worden bevestigd.
Bluetooth afstandsbediening
Met de 2-knops Bluetooth-afstandsbediening kunt u nu nog gemakkelijker schakelen tussen lichtniveaus en speciale functies. De Lupine Light Control App biedt nog meer functies: Lichtniveaus en speciale functies kunnen worden toegewezen aan de knop met individuele profielen - selecteer gewoon uw gecreëerde profiel en licht op.
Technische details:
Gewicht: 85g (opgave fabrikant)
Leveringsomvang: lampkop met FrontClick-bevestiging, klittenband, afstandsbediening
Kleine hulpmiddelen met grote voordelen Gezien worden verhoogt de veiligheid en voorkomt ongelukken. Veiligheidslampen met witte leds helpen bovendien om de weg, het sleutelgat of de uitrusting in de rugzak te vinden. Dankzij flexibele houders kunnen de lampen in een handomdraai worden bevestigd aan rugzakken, wandelstokken, tuinhuisjes, kinderwagens en nog veel meer.
| Productnaam: | Lupine Lampkop - Blika R - . |
| Fabrikant: | Lupine |
| Artikelnummer: | LUP551613 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen (L/W/H): | 33/51/33mm |
| Spanning: | 7.2V |
| IP-beschermingsklasse: | IP68 |
| Overdrachtsstandaard: | Bluetooth |
| Accutype: | Aangepast Li-Ion/LiPo-pakket |
| bevestigingspositie: | Helm |
| Conform verkeersreglement: | nee |
| Maximale lichtstroom: | 2400lm |
| Helderheid op 1 m afstand: | 150lux |
| Maximale lichtsterkte: | 255m |
| Uitvoering lamp (zonder verkeersreglement): | Helmlamp, enkel lampbehuizing |
| Eigenschappen lamp (geen verkeersreglement): | met beugel |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 85g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | d0021 |
| GTIN's: | 4260689651375 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.lupine.de |