Oprolbare, duurzame en comfortabele slaapmat met een foliecoating die de lichaamswarmte reflecteert.
| Productnaam: | Robens Slumber Roll Pro Isolatiemat - groen |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB578445 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1800/600/11mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 600/150/150mm |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 1.3 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen, Zilver |
| Gewicht: | 450g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 5709388120977 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |