De Navajo 500 XL (lichaamslengte vanaf 190 cm) is een ruime en extra lange deken-slaapzak, een dekbed en een verwarmende poncho in één. Hij kan ook worden gecombineerd met alle andere VAUDE deken-slaapzakken - zonder storende rits aan het slaapoppervlak en met een aparte zij-ingang voor elke slaper.
De synthetische vezelvulling isoleert, verwarmt zelfs als het nat is en is zeer ademend. Bij koud weer kan het hoofdgedeelte met een trekkoord worden omgevormd tot een driedimensionale capuchon. Het nieuwe buitenmateriaal is licht, voelt aangenaam zijdeachtig aan en plakt niet aan de huid. De PFC-vrije Eco Finish maakt het materiaal permanent water- en vuilafstotend. De deken-slaapzak Navajo 500 XL maakt deel uit van het circulaire concept van VAUDE.
De belangrijkste materialen en de vulling zijn gemaakt van 100% gerecycled polyester. De slaapzak wordt ook gekenmerkt door een materiaalzuinige snit en is robuust en gemakkelijk te repareren. Het VAUDE Green Shape label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product gemaakt van duurzame materialen.
| Productnaam: | Vaude Navajo 500 XL II SYN Slaapzak - Rits Links - baltic sea |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU660204 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 205cm |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Donzen slaapzak |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +7°C |
| Temperatuurlimiet: | +3°C |
| Extreme temperatuur: | -11°C |
| Vulgewicht: | 500g |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Zonder warmtekraag, Dekkenvorm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1395g |
| Duurzaamheid: | Green Shape, Groene knop |
| GTIN's: | 4062218851283 |