Brengt gravelomgevingen die voorheen net buiten bereik lagen binnen handbereik. De BMC URS AMP LT TWO is uitgerust met het geavanceerde HPR50 aandrijfsysteem van TQ, dat met zijn lichtgewicht, krachtige en stille werking een nieuwe standaard zet voor e-bikes.
In combinatie met de MTT verende voorvork en staande achtervork voor ultiem comfort op gravelavonturen levert deze fiets een uitzonderlijke rijervaring. Hij is uitgerust met de SRAM Force AXS groepset, gemengd met de SRAM X0 Eagle transmissie, CRD-400 carbon wielset en 44mm WTB Raddler banden, waardoor het een compleet en high-performance pakket is.
| Productnaam: | BMC URS AMP LT TWO - Elektrische Gravelbike - 2024 - dark petrol / black |
| Fabrikant: | BMC Bikes |
| Artikelnummer: | BMC661185 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, Allroad / Gravel |
| Ketting: | SRAM X0 Eagle Transmission Flattop |
| Cassette: | SRAM X0 Eagle Transmission |
| Versnellingspook: | SRAM Force eTap AXS |
| Achterderailleur: | SRAM X0 Eagle AXS Transmission |
| Kettingblad gradatie: | 40 |
| Crank: | Praxis e-Crank Carbon Road |
| Remmen: | SRAM Force AXS | 180/160mm |
| Wielen: | CRD-400 Carbon |
| Zadelpen modell: | URS AMP Premium Carbon | D-Shaped |
| Zadel: | WTB Gravelier Stainless |
| Stuur: | Easton EA70 AX |
| Stuurpen: | BMC MSM |
| Vork: | Micro Travel Technology Suspension | Premium Carbon Blades |
| Frame: | URS Premium Carbon | Micro Travel Technology | Tuned Compliance Concept Gravel |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-52 |
| Batterijcapaciteit: | 360Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| E-bike batterij: | TQ 360 Wh |
| Motoreenheid: | TQ |
| Motor: | Middenmotor, Light Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | TQ HPR-50 4A charger |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 20mm |
| ASTM: | Categorie 2 |
| Banden: | WTB Raddler | 44 mm |
| Maximale bandbreedte: | 47mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2024 |
| Kleur: | Blauw, Turquoise |
| Type vork: | Single Shock |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Display / Control Unit: | TQ Display | 2" O-LED | Bluetooth / ANT+ |
| Drive Unit Model: | TQ-HPR50 |
| Draaimoment: | 50Nm |
| Productserie: | BMC - URS |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 7630906503843, 7630906503874, 7630906503867, 7630906503850, 7630906503935 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.bmc-switzerland.com |