Ga op fietsafari met de EXPLR waterdichte, lichtgewicht regenjas, speciaal ontworpen voor fietsers die veelzijdige functionaliteit boven pure prestaties stellen.
Deze jas is gemaakt van een hoogwaardige stof met een opmerkelijke waterdichtheid van 15K en een ademend vermogen van 40K, waardoor je comfort en bescherming gegarandeerd zijn onder alle weersomstandigheden. Getapete naden zorgen voor uitstekende waterdichtheid en houden je droog en comfortabel tijdens je outdoor activiteiten. Het uitzonderlijke ademend vermogen en de windbescherming maken het een uitstekende keuze om de hele dag te dragen en het zal al snel een favoriete metgezel worden, zelfs als het niet regent.
Dankzij de onderhelm-capuchon met verstevigde hoedrand en trekkoord voor een stevige pasvorm ben je voorbereid op onvoorspelbaar weer. De YKK Vislon AquaGuard 2-wegritssluiting biedt waterdichte bescherming en is gemakkelijk te openen vanaf beide kanten.
De jas heeft een waterdicht borsttasje met opening voor een hoofdtelefoon, waar je je mobiele telefoon of andere kleine spullen veilig en handig in kunt opbergen. Reflecterende details die strategisch op de jas zijn geplaatst, verbeteren je zichtbaarheid bij weinig licht.
Combineer deze regenjas met de EXPLR Waterproof Lightweight regenbroek voor volledige bescherming tegen de elementen. Samen bieden ze superieure functionaliteit, waardoor ze de ultieme uitrusting vormen voor je fietsen en dagelijkse woon-werkverkeer.
Materiaal
100% Polyamide
| Productnaam: | GripGrab EXPLR Waterdicht Licht Regenjas - Zwart |
| Fabrikant: | GripGrab |
| Artikelnummer: | GRB683445 |
| Materiaal: | 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 40000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 15000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 260g |
| GTIN's: | 5708486029809, 5708486029816, 5708486029823, 5708486029793 |
| Pagina van de fabrikant: | http://gripgrab.com/ |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant GripGrab.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 82 - 88 | 88 - 94 | 94 - 100 | 100 - 106 | 106 - 112 | 112 - 118 | 118 - 124 |
| C. Taille (cm) | 69 - 75 | 75 - 81 | 81 - 87 | 87 - 93 | 93 - 99 | 99 - 105 | 105 - 111 |
| D. Heup (cm) | 82 - 88 | 88 - 95 | 95 - 101 | 101 - 107 | 107 - 113 | 113 - 119 | 119 - 125 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
Internationaal 3XL
| Internationaal | XS / S | M / L | XL / XXL |
|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 84 - 92 | 92 - 100 | 100 - 110 |
| C. Taille (cm) | 67 - 77 | 77 - 87 | 87 - 97 |
Internationaal XS / S
Internationaal M / L
Internationaal XL / XXL
| Internationaal | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 88 - 94 | 94 - 100 | 100 - 106 | 106 - 112 | 112 - 118 |
| C. Taille (cm) | 75 - 81 | 81 - 87 | 87 - 93 | 93 - 99 | 99 - 105 |
| D. Heup (cm) | 88 - 95 | 95 - 101 | 101 - 107 | 107 - 113 | 113 - 119 |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 80 - 85 | 85 - 90 | 90 - 95 | 95 - 100 | 100 - 105 |
| C. Taille (cm) | 63 - 68 | 68 - 73 | 73 - 78 | 78 - 83 | 83 - 88 |
| D. Heup (cm) | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 106 | 106 - 112 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL