Wat de
Dankzij de telescopische zadelpen en
| Productnaam: | CUBE LONGTAIL SPORT HYBRID Family 1350 - Bakfiets E-Bike - 2025 - swampgrey / reflex |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB698536 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike |
| Naven: | Shimano HB-MT400-B / Shimano FH-TC500-B |
| Velgen: | CUBE EX35 | 36H |
| Ketting: | KMC eGlide |
| Cassette: | Shimano Cues CS-LG400 |
| Versnellingspook: | Shimano Deore SL-M5130 |
| Achterderailleur: | Shimano Deore RD-M5130-GS |
| Kettingblad gradatie: | 44 |
| Crank: | ACID Trekking Hybrid |
| Remmen: | Magura MT5 | 203/203mm |
| Zadelpen modell: | Satori Sorata | 280mm - 440mm telescoping |
| Zadel: | Natural Fit Sequence Comfort |
| Stuur: | CUBE Comfort Trail Bar | 700mm |
| Stuurpen: | BySchulz Speedlifter Classic |
| Vork: | Aluminium Rigid |
| Balhoofd: | ACROS Carrier Mount |
| Frame: | Aluminium Casting | Comfort Ride Geometry |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Batterijcapaciteit: | 1350Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerPack 725 + Bosch PowerTube 625 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 162-190cm |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | rear rack | fenders | kickstand | Bosch charger | Easy bell |
| Fietsverlichting: | ACID Front Light PRO-E 110 / Herrmans H-Trace |
| Handvatten: | ACID Travel Comfort |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | ACID PP MTB |
| Banden: | Schwalbe Pick-Up | 65-559 |
| Maximale bandbreedte: | 67mm |
| max. systeemgewicht: | 200kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 42800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 822410 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch Kiox 300 |
| Drive Unit Model: | Bosch Cargo Line Cruise Gen4 |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | CUBE - Longtail |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Bakfiets / Speciale Frame |
| GTIN's: | 4054571465597 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |