De E 20 i telescopische zadelpen heeft alles wat je nodig hebt: bediening op het stuur, interne kabelgeleiding, gesmede staanderbuis uit één stuk, structuur met hydraulische cartridge, fijn afstelbare zadelpenklem. Met al deze functionaliteiten is het de perfecte oplossing voor alle rijders met een krap budget.
Neem geen genoegen met minder - koop vandaag nog een E20i telescopische zadelpen!
| Productnaam: | KS E 20i Vario-Zadelpen - ⌀ 27.2mm | Slag: 100mm |
| Fabrikant: | Kind Shock |
| Artikelnummer: | KSO711743 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Allroad / Gravel |
| Diameter zadelpen: | 27,2 mm |
| Lengte: | 390mm |
| Zadelklem: | ronde steun |
| Type Zadelpen: | Zadelpen zonder offset, Telescopische Zadelpen |
| Zadelpen setback: | 0mm |
| Uitvoering dropper post: | voor interne routing, Levering zonder remote, Slag 100 - 125 mm |
| Modeljaar: | 2025 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 580g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | KS C249-100-27.2 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4718022316141 |
| Pagina van de fabrikant: | http://kssuspension.com |