De Moraine -2 slaapzak is ontworpen voor koelere omstandigheden en combineert comfort en compactheid met MicroThermo isolatie en een gerecyclede polyester taffeta voering. De mummievorm en 'haaienvin'-voetafdruk bieden bewegingsvrijheid en verbeterde isolatie. De L-vormige rits kan volledig worden geopend en indien nodig als deken worden gebruikt. Andere kenmerken zijn een snel te verstellen trekkoord aan de capuchon, anti-snag ritsbescherming, een binnenzak en een compressiezak.
| Productnaam: | Robens Moraine III -2°C Slaapzak - Navy |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB721437 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2200/800/520mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 195cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 320/190/190mm |
| Seizoen: | All Season |
| Uitvoering slaapzak: | Donzen slaapzak |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +3°C |
| Temperatuurlimiet: | -2°C |
| Extreme temperatuur: | -18°C |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Zonder warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1260g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 250290 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388149626 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |