De DeepSleep maakt indruk in de familie van 3D-matten met zijn compacte pakformaat en gewicht. Het is de perfecte metgezel voor het basiskamp, de camping of de camper. Met een breedte van 104 cm (M) of 132 cm (LW+) is de duo-versie perfect voor avonturen met z'n tweeën of als extra grote, luxueuze eenpersoonsmat.
De speciale 3D-constructie creëert het grootst mogelijke slaapoppervlak. De kern van de DeepSleep bestaat uit een 7,5 cm dik schuim en zorgt zo voor het best mogelijke slaapcomfort. Het oppervlak is gemaakt van gerecycleerd 75 D polyester voor een aangenaam gevoel tegen de huid.
De DeepSleep is zelfopblazend. De EXPED Top Up Pump als opblaashulp en een reparatiepleister zijn inbegrepen. Opblazen en leeglopen wordt vergemakkelijkt door de twee platte ventielen. Een grote pakzak is inbegrepen om het inpakken te vergemakkelijken.
Buitenmateriaal
Gerecycled 75 D polyester geborsteld
TPU polyether filmlaminaat
Oeko-Tex® 100 gecertificeerd
onderkant
gerecycled 75 D polyester
TPU polyether filmlaminaat
Oeko-Tex® 100 gecertificeerd
Isolatie
16 kg/m³ PU opencellig schuim
Oeko-Tex® 100 gecertificeerd
| Productnaam: | Exped DeepSleep Mat Duo - Isolatiemat - LW+ - ocean |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD722911 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1970/1320/75mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 700/300/300mm |
| Seizoen: | Winter |
| Temperatuurlimiet: | -45°C |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 9 |
| Aantal personen: | 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 4445g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640277846548 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 7640277846555 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |