Het
Aandrijving met één enkel ring vereenvoudigt de functionaliteit en vermindert het gewicht. De crankarmen zijn gemaakt van licht en stijf carbon.
Het crankstel kan worden uitgebreid met een powermeter.
Versie met
Geschikt voor
Trapas niet inbegrepen.
| Productnaam: | SRAM FORCE XPLR Crankset | DUB Wide | 1x12/13-voudig | E1 - 42 Tanden |
| Fabrikant: | SRAM |
| Artikelnummer: | SRA728602 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Crank: | SRAM Force Carbon |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 1 |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 12, 13 |
| Asprofiel trapas: | SRAM DUB |
| Direct Mount Standard: | SRAM 8-Bolt |
| Uitvoering kettingblad: | Narrow-Wide, rond |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 47.5mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 530g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | FC-FRC-1W-E1 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | SRAM - Force XPLR AXS, SRAM - Force AXS |
| Lengte van de crank: | 160 mm, 165 mm, 170 mm, 172.5 mm, 175 mm |
| number of teeth: | 42 |
| GTIN's: | 710845915512, 710845915529, 710845915536, 710845915543, 710845915550 |
| Pagina van de fabrikant: | www.sram.com |