SRAM's meest geavanceerde aluminium crankstel is ook het meest verbluffende. Zorgvuldige engineering heeft geresulteerd in crankarmen die de verhouding tussen stijfheid en gewicht optimaliseren, met alleen materiaal waar het nodig is. Geïntegreerde kettingbladen leveren feilloos schakelen in bereiken die passen bij jouw behoeften, waarbij het hele pakket meer dan 50 gram lichter is dan de vorige generatie.
Versie met standaard aslengte.
Geschikt voor
Trapas niet inbegrepen.
| Productnaam: | SRAM RIVAL Crankset | DUB | 2x12-voudig | E1 |
| Fabrikant: | SRAM |
| Artikelnummer: | SRA728622 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Crank: | Aluminum |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 2 |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 12 |
| Asprofiel trapas: | SRAM DUB |
| Direct Mount Standard: | SRAM 8-Bolt |
| Direct Mount Offset: | 6mm (SRAM GXP / Non-Boost) |
| Uitvoering kettingblad: | rond |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 45mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 801g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | FC-RIV-E1 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | SRAM - Rival AXS |
| Lengte van de crank: | 160 mm, 165 mm, 170 mm, 172.5 mm, 175 mm |
| number of teeth: | 33, 35, 46, 48 |
| GTIN's: | 710845916168, 710845916113, 710845916175, 710845916120, 710845916182, 710845916137, 710845916199, 710845916144, 710845916205, 710845916151 |
| Pagina van de fabrikant: | www.sram.com |