Wat heb je echt nodig in een fiets? De kans is groot dat de
Met een elegant frame en wendbaar, vertrouwenwekkend rijgedrag is dit alles wat je nodig hebt - en niets wat je niet nodig hebt - voor doordeweekse taken en avonturen in het weekend.
| Productnaam: | CUBE NULANE Comfort EXC FE - Fitnessfiets - 2026 - grey / chrome |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB738874 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Fitness |
| Naven: | ACID PL-8 | Hub Dynamo / Shimano Alfine SG-S700 |
| Velgen: | ACID EX25 |
| Ketting: | Gates CDX belt |
| Cassette: | Gates CDC sprocket |
| Versnellingspook: | Shimano Alfine SL-S7000 |
| Achterderailleur: | Shimano Alfine SG-S700 |
| Trapas: | Thun Zumba |
| Kettingblad gradatie: | 46 |
| Crank: | Gates S150 CDN |
| Remmen: | Shimano BR-MT200 | 180/160mm |
| Zadelpen modell: | CUBE Performance |
| Zadel: | ACID Nuance Lite |
| Stuur: | CUBE Flat Race Bar | 660mm |
| Stuurpen: | CUBE Performance SLX |
| Vork: | Aluminium Rigid |
| Balhoofd: | VP Semi-Integrated |
| Frame: | Aluminium Superlite | Urban |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 22 |
| Schakeling Type: | Naaf - Mechanisch |
| Bijzonderheden fiets: | Riemaandrijving |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Rear rack | fenders | kickstand | Knog Oi bell |
| Fietsverlichting: | ACID Pro D-100 / ACID Mudguard Rear Light PRO-D |
| Handvatten: | ACID Travel |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | CUBE PP MTB |
| Banden: | Schwalbe Green Marathon | 37-622 |
| Maximale bandbreedte: | 42mm |
| max. systeemgewicht: | 115kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | Stijve vork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 156251 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | CUBE - Nulane |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 8 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571519832, 4054571519849, 4054571519856, 4054571519863 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |