De Siri-bril is vernoemd naar Siri Tolander, een legende onder fietskoeriers in Stockholm. Ze zijn perfect voor outdoor activiteiten.
Gespiegelde glazen verminderen schittering en verhogen het visuele comfort.
Geweldige lens en ideaal voor bewolkte dagen. Ook zeer geschikt voor het versnipperen in en buiten omgevingen met minder licht. Zoals in een bos of in het centrum van een grotere stad.
| Productnaam: | CHPO Siri Zonnebril - Black / Clear |
| Fabrikant: | CHPO |
| Artikelnummer: | CPO739699 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 57/20/150mm |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) - donker/’s nachts ) |
| Lichttransmissie: | 99% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 16134IF |
| brilbreedte: | 150mm |
| brugbreedte: | 20mm |
| Lens height: | 57mm |
| GTIN's: | 7340089110416 |
| Pagina van de fabrikant: | https://chpobrand.com |