De
Profielbenaming: HS637
E-25 | Geschikt voor e-bikes tot 25 km/u.
| Productnaam: | Schwalbe G-One RX Vouwband - Addix Eco | Race Guard | TLR | E-25 - 50-622 / 28x2.0" | black |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA740200 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 3.5bar |
| ETRTO: | 50-622 |
| Karkasdichtheid: | 67TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 50mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | Race Guard |
| Bandenmateriaal: | Addix Eco |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 520g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11654607 |
| Gewichtslimiet (per band): | 100kg |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 40-622 |
| Productserie: | Schwalbe - G-One |
| GTIN's: | 4026495957908 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |