De zadelpen is compatibel met de CUBE Litening Aero en de Litening Air.
| Productnaam: | CUBE Zadelpen Litening Aero / Air UCI Zero - 400mm - zwart |
| Fabrikant: | CUBE Equipment |
| Artikelnummer: | CUE740611 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Diameter zadelpen: | Aero / D-Shape |
| Lengte: | 400mm |
| Type Zadelpen: | Zadelpen zonder offset, stijve zadelpen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 195g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 12820 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4054571240910 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |