Bagagedrager voor vorkmontage gemaakt van 6061-T6 aluminium. Montage via een middenplaat en een sleufgat van 35 mm voor aanpassing aan de vork. Brede dwarsliggers zorgen voor een veilige bevestiging van de bagage.
Maximale belasting: 15kg.
| Productnaam: | Salsa Down Under Front Rack - Aluminium Lowrider - black |
| Fabrikant: | Salsa Parts |
| Artikelnummer: | SAL196894 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm), 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm) |
| Bevestiging bagagedrager: | Vork |
| Maximale belasting: | 15kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 550g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | RK8057 |
| GTIN's: | 657993054741 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.salsacycles.com/ |