De Giant ARX 26 is een hoogwaardige jeugdfiets die speciaal is ontwikkeld voor jonge fietsers van ongeveer 10 tot 16 jaar. Met zijn lichte ALUXX-aluminiumframe en doordachte geometrie biedt hij een uitstekende balans tussen stabiliteit en wendbaarheid. Of het nu gaat om de weg naar school, recreatieve ritjes of eerste avonturen in het terrein, deze fiets helpt jonge fietsers om hun vaardigheden veilig en met plezier te ontwikkelen.
ALUXX | Het ALUXX-aluminiumframe van de ARX 26 is vervaardigd uit een hoogwaardige 6061-aluminiumlegering, die door eenvoudige conificatie een laag gewicht bij hoge stevigheid mogelijk maakt. De op jongeren afgestemde geometrie zorgt voor een ergonomische zitpositie en betere controle, wat het zelfvertrouwen en de veiligheid van jonge fietsers vergroot. De veelzijdige banden maken het mogelijk om op verschillende ondergronden te rijden, van geasfalteerde wegen tot licht terrein. Met zijn doordachte ontwerp en hoogwaardige uitrusting is de Giant ARX 26 de ideale metgezel voor jonge fietsers die hun wereld op twee wielen willen ontdekken.
| Productnaam: | Giant ARX 26 - 26" Kinderfiets - 2026 - phoenix fire |
| Fabrikant: | Giant Bikes |
| Artikelnummer: | GNT744603 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Fitness |
| Naven: | Alloy |
| Spaken: | Stainless Steel |
| Velgen: | GIANT Alloy |
| Ketting: | KMC X8 |
| Cassette: | Shimano CS-HG31 |
| Versnellingspook: | Shimano Altus SL-M315 |
| Achterderailleur: | Shimano Altus RD-M310 |
| Trapas: | Cartridge |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Forged Alloy |
| Remmen: | V-Brake | V-Brake Junior |
| Zadelpen modell: | Alloy 27.2 mm |
| Zadel: | Selle Royal Vivo |
| Stuur: | GIANT Youth 25.4 |
| Stuurpen: | Forged Alloy |
| Vork: | Alloy Rigid | QR |
| Frame: | AluxX | QR |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 145-165cm |
| Leeftijdsadvies: | 10 - 16 |
| Type rem: | Velgrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Handvatten: | GIANT Junior |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Innova IB-3010 26x1.5" |
| Rembediening: | Mechanisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Type vork: | Stijve vork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1014002110 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Productserie: | Giant - Arx |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 8 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4711291121294 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.giant-bicycles.com |