Een echte trailmachine: de GHOST E-Riot is jouw e-mountainbike voor avontuurlijke tochten. Met zijn carbon frame en Rock Shox-vering ben je klaar voor ruige afdalingen en jump-lines. Aan de voorkant vangt de 170 mm-voorvork alle schokken op, aan de achterkant zorgt de 160 mm-schokdemper voor de rest. De krachtige Bosch-motor met 800 Wh-batterij geeft je volop boost en een groot bereik. Een slimme e-mountainbike voor iedereen die op zoek is naar een leuke machine die elke trail aankan.
De nieuwste E-RIOTs hebben een nieuw, strak ontwerp. De glanzende afwerking geeft de fietsen een elegante uitstraling. Het frame is geoptimaliseerd voor een recht ontwerp, zodat de verlaagde bovenbuis in lijn ligt met de kettinghouder.
Nieuwste en krachtige
Licht, prestatiegericht gewicht dankzij het carbon hoofdframe en de achterste driehoek.
| Productnaam: | Ghost E-RIOT CF FULL PARTY - GX AXS - Mullet Carbon E-MTB - 2026 - ud carbon-mist blue / pure elegance glossy |
| Fabrikant: | Ghost Bikes |
| Artikelnummer: | GOS744719 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Enduro |
| Ketting: | SRAM GX Eagle T-Type |
| Cassette: | SRAM XS-1275 Eagle T-Type, XD |
| Versnellingspook: | SRAM Triggershift AXS Pod Controller |
| Achterderailleur: | SRAM Eagle AXS T-Type | 12-speed |
| Kettingblad gradatie: | 34 |
| Crank: | SRAM GX Eagle ISIS Cranks / CR XX Bosch DU38 DM T-Type 165 |
| Remmen: | SRAM DB Maven Silver | 200 mm |
| Wielen: | DT Swiss H 1900 Spline 29", 30 mm, 15x110 mm, 6B / DT Swiss H 1900 Spline 27.5", 30 mm, 12x148 mm, 6B, XD |
| Zadelpen modell: | XLC Dropper SP-T21 | Dia. 34.9 mm | Travel: 170 mm | 500 mm |
| Zadel: | Prologo Proxim Nembo |
| Stuur: | Truvativ | Descendant Riser | Carbon DH Dia. 35 mm, Rise: 25 mm |
| Stuurpen: | Truvativ | Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head |
| Vork: | Rockshox ZEB ULTIMATE CHARGER 3.1 RC2 Debonair | 170 mm |
| Balhoofd: | Acros Blocklock 120° |
| Frame: | E-RIOT CF Carbon | 148/110 mm |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-52 |
| Batterijcapaciteit: | 800Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube 800 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| Handvatten: | Prologo Proxim X-Shred |
| Demper: | Rock Shox Vivid Select, 205x65mm | 160 mm |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 170 mm |
| ASTM: | Categorie 4 |
| Banden: | Continental Kryptotal-Fr Enduro Super Soft | TR 60-622 |
| Veerweg Frame: | 160mm |
| max. systeemgewicht: | 150kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Display / Control Unit: | Bosch Kiox 400C + Mini Remote |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line CX-R |
| Draaimoment: | 100Nm |
| Productserie: | Ghost - E-Riot |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4052968341097, 4052968341103, 4052968341110, 4052968341127 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ghost-bikes.com/ |