Het SuperLogic ErgoMax-stuur is ontworpen met het oog op controle, comfort en veelzijdigheid op gemengd terrein. Dit stuur is gemaakt van carbon en heeft een compacte buiging en een ergonomisch bovenste gedeelte dat vermoeidheid tegengaat en de ondersteuning van de handen verbetert tijdens lange duurritten, zowel op de weg als in het terrein. Een 20 mm
Opmerking: Niet compatibel met de Ritchey C260-stuurpen.
| Productnaam: | Ritchey SuperLogic ErgoMax Stuur - 31.8 | Carbon - zwart |
| Fabrikant: | Ritchey |
| Artikelnummer: | RIT747224 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Racefietsstuur |
| Vorm dropbar: | Drop < 130 mm (compact), Reach < 80 mm, Ergo (boog met veranderende radius), Bovenstuur afgevlakt (aero), Bovenstuur met achterwaartse bocht, Flare/gebogen drops, met kabelgoten, met Rise, DI2 compatibel |
| Meting van de stuurbreedte: | Midden-midden |
| Drop: | 113mm |
| Reach: | 70mm |
| Flare Out / Outsweep: | 2° |
| Drop Flare: | 17.5° |
| Buiging naar achteren: | 5° |
| Rise: | 20mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 240g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 30066117012 (38 cm) | 30066117013 (40 cm) | 30066117014 (42 cm) |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 42 cm |
| Stuurbreedte: | 380 mm, 400 mm, 420 mm |
| GTIN's: | 796941309691, 796941309707, 796941309714 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ritcheylogic.com |