De ATLAS heeft een duidelijk doel: de perfecte dag op een gravelbike. De ATLAS maakt indruk met zijn veelzijdigheid en robuustheid. Hij wekt het verlangen naar avontuur en laat je toeren in precies het tempo en met precies het uithoudingsvermogen dat je wilt. De ATLAS staat voor het achter je laten van het dagelijkse leven: oude gewoontes, twijfels en tijdsdruk. Hij belichaamt vrijheid en rijplezier, evenals de mogelijkheid om elk pad op je eigen, individuele manier te ontdekken. Uiteindelijk gaat het niet alleen om de bestemming, maar ook om waar en hoe je jezelf verliest met de ATLAS, of dat nu is tijdens lange tochten met bagage, in het dagelijks gebruik of zelfs tijdens wedstrijden.
| Productnaam: | FOCUS ATLAS 6.7 - Gravelbike - 2026 - Champagne / Mintgrey |
| Fabrikant: | FOCUS Bikes |
| Artikelnummer: | FOU747898 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Naven: | Alexrims BRD-503 | Alexrims BRD-504 |
| Velgen: | Rodi Blackjack SL 25 | alloy, height: 23 mm, width: 25-622 |
| Ketting: | Shimano CN-LG500 |
| Cassette: | Shimano CS-LG400 |
| Versnellingspook: | Shimano Cues U6030 |
| Achterderailleur: | Shimano Cues U6030 |
| Trapas: | Shimano | BSA 24mm |
| Kettingblad gradatie: | 40 |
| Crank: | Shimano Cues U6030 |
| Remmen: | Shimano Cues U6030 | 180/180mm |
| Zadelpen modell: | Aluminium | 27.2 mm | 15 mm setback |
| Zadel: | Focus |
| Stuur: | Focus Gravel Bar, alloy | 70 mm, 114 mm, 16° |
| Stuurpen: | FOCUS C.I.S. 2.0 integrated | -8° |
| Vork: | ATLAS Carbon Disc | 100x12 mm TA | Flat Mount 160 mm |
| Frame: | ATLAS Aluminium Disc | 142x12 mm TA | Flat Mount 160 mm |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-50 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Schwalbe G-One Bite, tlr, 45-622 | Schwalbe G-One Bite, tlr, 45-622 |
| max. systeemgewicht: | 135kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 10600g |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Focus - Atlas |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 11 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4060908145377, 4060908145384, 4060908145391, 4060908145407, 4060908145414 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.focus-bikes.com |