Soms wijk je een beetje van je koers af en beland je op een plek als MARS. Als je rijdt op de Ultradynamico – een door rijders ontworpen, op ATB-prestaties afgestemde band – zie je er niet alleen stijlvol uit voor de livestream van NASA, maar staat je ook een geweldige rit te wachten. MARsala is toevallig ook een volle, nootachtige versterkte wijn uit Sicilië. Als deze banden goed verkopen, worden Pat en Ron zowel rijk als gek.
De oprichters van ULTRADYNAMICO en bandenliefhebbers, Pat en Ron, geloven dat alles in het leven niet alleen functioneel moet zijn, maar bovenal mooi. De fiets is de synthese van utilitair artistiek ontwerp; het vertegenwoordigt het raakvlak tussen functie en stijl. In wezen: rij-eigenschappen zijn even belangrijk als esthetiek.
Met samen vijftig jaar ervaring op het gebied van loopvlakken raakten Pat en Ron verdoofd. Opzichtige logo's, bizar ogende loopvlakpatronen en overgedimensioneerde, levenloze karkassen overspoelden een markt die al verzand was in saaie opties, waardoor er weinig keuzes overbleven voor echte bandenliefhebbers.
Een samenvloeiing van uitgebreide all-terrain rijervaring, passie voor hoogwaardig rubber, een scherp oog voor design en een vleugje natuurkunde uit groep 5 leidde tot de geboorte van een band- en onderdelenbedrijf dat volledig is gebouwd op passie, pure behoefte en startkapitaal uit de verkoop van enkele lang verloren gewaande Amgen-aandelen.
Het is geen geheim dat de keuze van de banden de esthetiek van je fiets fundamenteel bepaalt en dat deze keuze de ultieme uitdrukking is van prestaties en schoonheid. We weten allemaal dat je fiets een verlengstuk is van je persoonlijkheid en dat je rijstijl een venster op je ziel is. In een wereld die verlamd is door saaie en middelmatige opties, nodigen we je uit om dynamisch te kiezen.
| Productnaam: | Ultradynamico Mars Rozzo Vouwband - 29x2.2?? - grey/tan |
| Fabrikant: | Ultradynamico |
| Artikelnummer: | ULT749798 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 58-622 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Bandbreedte: | 2.20" |
| Bescherming tegen lekrijden: | Rozzo |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Beige |
| Gewicht: | 725g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 850030516565 |
| Pagina van de fabrikant: | https://ultradynamico.com/ |