In sommige situaties is absolute precisie essentieel – en met de Riptide bewijzen we onze aandacht voor detail. Deze outdoorzonnebril is een klassieke, in Italië vervaardigde gepolariseerde zonnebril met een milieuvriendelijk montuur. Veerscharnieren zorgen voor een comfortabele pasvorm. De extra flexibiliteit is niet alleen comfortabeler, maar zorgt er ook voor dat de bril niet verschuift tijdens het hardlopen of fietsen. De Riptide is verkrijgbaar met twee niet-verblindende gepolariseerde glazen: ChromaPop™-glazen versterken elk detail en elke kleur, terwijl de ChromaPop™ Glass-technologie bovendien uiterst krasbestendig is.
Zicht
Pasvorm/integratie
frame
In de inhoud van de levering is niets inbegrepen
| Productnaam: | Smith Riptide ChromaPop Polarized Bril - Matte Tortoise - Opal Mirror |
| Fabrikant: | Smith |
| Artikelnummer: | SMI752603 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor, Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | City |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, gepolariseerd, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | ChromaPop™ Polarized |
| Lichttransmissie: | 12% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 203682N9P61QG |
| brilbreedte: | 136mm |
| Temple Length: | 140mm |
| glasbreedte: | 61mm |
| brugbreedte: | 14mm |
| Lens height: | 43mm |
| GTIN's: | 716736846859 |