Of je nu op open water bent of tot je middel in een koele bergbeek staat: met de Hookset-zonnebril van Smith zie je overal tot onder het oppervlak. Wie op zoek is naar een goede vangst, mag zich niet laten verblinden. Daarom is deze bril verkrijgbaar met een groot aantal verschillende glazen die met hun polarisatie verblinding verminderen en tegelijkertijd contrasten en dieptewaarneming versterken. De speciaal gevormde rand aan de onderkant voorkomt dat vocht zich ophoopt en antislipneuspads houden de bril de hele dag op zijn plaats.
Zicht
Pasvorm/integratie
frame
In de inhoud van de levering is niets inbegrepen
| Productnaam: | Smith Hookset ChromaPop Glass Polarized Bril - Matte Slate - Blue Mirror |
| Fabrikant: | Smith |
| Artikelnummer: | SMI752609 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof, Glas |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, gepolariseerd, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | ChromaPop™ Glass Polarized |
| Lichttransmissie: | 12% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 206768RIW62QG |
| brilbreedte: | 139mm |
| Temple Length: | 125mm |
| glasbreedte: | 62mm |
| brugbreedte: | 15mm |
| Lens height: | 40mm |
| GTIN's: | 197737026677 |