Met de radiaalbanden zet Schwalbe de mtb-wereld op zijn kop en de Albert vormt daarop geen uitzondering. De basis hiervoor is de volledig nieuw ontworpen constructie van het karkas. De karkasdraden, die bij conventionele fietsbanden diagonaal in een hoek van 45° over de band lopen, zijn bij de radiaalbanden in een aanzienlijk stomper hoek geplaatst. Deze technologie opent volledig nieuwe dimensies in de werking van fietsbanden.
| Productnaam: | Schwalbe Albert Vouwband - Trail Pro | Ultra Soft | Radial | TLR | E-50 - 29x2.60" | Black |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA763546 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, All-Mountain |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 2.6bar |
| ETRTO: | 65-622 |
| Eigenschappen banden: | ECE-R75 |
| Karkasdichtheid: | 67TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.60" |
| Bandenmateriaal: | Trail Pro | Ultra Soft |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1195g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11654611.01 |
| Gewichtslimiet (per band): | 115kg |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Schwalbe - Albert |
| GTIN's: | 4026495971225 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |