Een op zwaartekracht gerichte DH-crankset voor downhill- en long-travel-fietsen. Gemaakt van versterkte, gesmede aluminium crankarmen met een M30-assysteem en een ontwerp voor directe montage met drie schroeven voor mtb-kettingbladen. Twee aslengtes zorgen voor compatibiliteit met verschillende DH-framestandaarden, waarbij de kettinglijn kan worden aangepast via offset-kettingbladen.
inhoud van de levering:
1 paar crankarmen (links + rechts), incl. as (zonder kettingbladen of spiders)
| Productnaam: | Praxis Works DH9 Crank - Aluminium | Direct Mount (SRAM 3-Bolt) | M30 - voor 73mm BSA | PF-BB90 | PF-BB92 |
| Fabrikant: | Praxis Works |
| Artikelnummer: | PWO765636 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Downhill |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 1 |
| Asprofiel trapas: | M30 - 28/30 mm holle as |
| Behuizingsbreedte trapas: | 73 mm |
| Direct Mount Standard: | SRAM 3-Bolt, praxis works |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Q-factor: | 172 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 650g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 165 mm |
| Lengte van de crank: | 165 mm, 170 mm |
| GTIN's: | 850054960542, 850054960559 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.praxiscycles.com/ |