De MOONBLANKET PRO 650 is je perfecte metgezel voor koele nachten - of je nu in de hangmat ligt, hem als slaapzak gebruikt of als gezellige ponchodeken bij het kampvuur. Met een vulkracht van 650 cuin houdt hij je tot ongeveer 2 °C aangenaam warm en blijft hij ook bij vocht betrouwbaar voor isolatie.
Duurzaamheid & kwaliteit:
De MOONBLANKET PRO 650 wordt op een eerlijke en duurzame manier geproduceerd – met hoogwaardig, RDS®-gecertificeerd dons en een milieuvriendelijke, PFC-vrije impregnatie.
| Productnaam: | Ticket To The Moon Moonblanket PRO 650 Deken |
| Fabrikant: | Ticket To The Moon |
| Artikelnummer: | TTM766099 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 2050/1350/10mm |
| Uitvoering slaapzak: | Dekens |
| Comfort temperatuur: | +2°C |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen, Oranje |
| Gewicht: | 740g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | TMBPRO651 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 669423628637 |