De meest succesvolle raceband ooit gemaakt – nu met een roze zijwand voor verzamelaars.
Grote rondes, monumenten, eendaagse wedstrijden, criteriums: de Corsa Pro is de favoriete band van 's werelds sterkste renners die de hoogste podiumplaatsen veroveren in de meest prestigieuze wedstrijden. De unieke soepelheid van de katoenen behuizing levert beproefde World Tour-prestaties en verbetert tegelijkertijd de controle in bochten.
Geproduceerd in een CarbonNeutral®-gecertificeerde fabriek. CO2-voetafdruk van het product: 1,45 kg CO2e (ref. maat 28-622).
De C
Opmerkingen over compatibiliteit: De modellen v
| Productnaam: | Vittoria Corsa Pro - TLR - Vouwband - 28-622 | pink - Limited Edition |
| Fabrikant: | Vittoria Tires |
| Artikelnummer: | VIT768793 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 28-622 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Karkasdichtheid: | 320TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 28 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | Bead Shield | Anti-Puncture Belt |
| Bandenmateriaal: | Race Compound | Cotton |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Roze |
| Gewicht: | 280g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11A00546 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Vittoria Tires - Corsa |
| GTIN's: | 8022530030991 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.vittoria.com |