Het Gates S550 crankset is een hoogwaardig, uiterst duurzaam crankset dat speciaal is ontwikkeld voor riemaandrijvingen in combinatie met Rohloff-naafen. Dankzij de robuuste aluminiumconstructie, het nauwkeurige Center-Track-systeem en de optimaal afgestemde riemlijn biedt het maximale betrouwbaarheid, of het nu gaat om dagelijks gebruik, lange trektochten, bikepacking of mtb-ritten.
De voorgemonteerde Gates CDX Center Track-riemschijf in Direct Mount-uitvoering zorgt voor een direct gebruiksklare, perfect uitgelijnde aandrijving. Het gepatenteerde Center Track-profiel met centrale geleiding voorkomt op betrouwbare wijze dat de riem afloopt en garandeert een soepele, efficiënte loop, zelfs bij modder, regen en stof. De beproefde Mudports houden vuil uit het tandprofiel en verlengen de levensduur van het gehele systeem.
De set bestaat uit een driedelig crankset inclusief FSA MegaExo (GXP) trapas, wat zorgt voor hoge stijfheid, lange levensduur en een nauwkeurige krachtoverbrenging. Dit maakt de S550 de ideale keuze voor veeleisende fietsers die op zoek zijn naar een onderhoudsarm, robuust en perfect afgestemd riemaandrijfsysteem.
Opmerking: het artikel wordt zonder originele verpakking geleverd!
| Productnaam: | Gates Carbon Drive Crankstel - S550 | CDX | Centertrack | Rohloff 54.7mm Riemlijn - 50T - Speciale Aanbieding |
| Fabrikant: | Gates Carbon Drive |
| Artikelnummer: | GCD768906 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, MTB, City |
| Asprofiel trapas: | GXP 22/24 mm |
| Direct Mount Standard: | FSA, Gates |
| Uitvoering kettingblad: | Kettingbeschermer inbegrepen, voor Riemaandrijving |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 54.7mm |
| Q-factor: | 139.4 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1007g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 78700167-AM |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| Gewogen versie: | 170mm |
| Component: | Crankstel |
| number of teeth: | 50 |
| Lengte van de crank: | 170 mm |
| Pagina van de fabrikant: | http://de.gatescarbondrive.com/ |