| Productnaam: | 45NRTH Dillinger 5 Fatbike Folding Tire | Tubeless Ready - 26x4.60" / 258 Studs / 120TPI |
| Fabrikant: | 45NRTH |
| Artikelnummer: | NRT404279 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Winter, Fatbike |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 115-559 |
| Eigenschappen banden: | Spikes |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 4.60" |
| Aantal spikes: | 258 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1450g |
| GTIN's: | 708752242760 |
| Pagina van de fabrikant: | http://45nrth.com/ |