| Productnaam: | Shimano GRX FC-RX810-2 crankset 2x11-speed - 48/31 tanden |
| Fabrikant: | Shimano Parts |
| Artikelnummer: | SHI422558 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Veldrijden, Allroad / Gravel |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 2 |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11 |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Uitvoering kettingblad: | rond |
| Kettingbladbevestiging: | conventioneel |
| Kettinglijn: | 46.9mm |
| Q-factor: | 151 mm |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 710g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | IFCRX8102CX81 (170 mm) IFCRX8102DX81 (172.5 mm) IFCRX8102EX81 (175 mm) |
| Productserie: | Shimano - GRX |
| Boutgatenring : | 80, 110 |
| Lengte van de crank: | 170, 172,5, 175 |
| number of teeth: | 31, 48 |
| GTIN's: | 4550170448660, 4550170448585, 4550170448776 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.shimano-europe.com/ |