Door het hoge gehalte aan rijst en havermout levert deze reep als geen ander grote hoeveelheden energie van natuurlijke oorsprong. De licht verteerbare rijstkrispies, het hoge koolhydraatgehalte en de fruitige smaak maken deze reep tot de ideale metgezel wanneer maximale prestaties vereist zijn. Ook geschikt bij kou. Lactosevrij, veganistisch.
1 reep binnen 60 minuten voor het sporten en/of tijdens het sporten, aanbevolen wordt tot 90 g koolhydraten per uur, afhankelijk van de intensiteit en duur. 1 - 4 reepen per dag.
Als aanvulling op een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Sanct Bernhard Sport Energie Rijst Reep met Koolhydraten - 4x50g |
| Fabrikant: | Sanct Bernhard Sport |
| Artikelnummer: | STB143619 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Vitamines/mineralen |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Zonder noten |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 200g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 50g |