Dankzij de speciale vorm van het stuur liggen de greepposities en de stuurklem op dezelfde as, wat als voordeel heeft dat het stuur ondanks zijn lengte compact en ergonomisch blijft.
| Productnaam: | Ergotec M-Bar MAS 25.4 Handlebar - black |
| Fabrikant: | Ergotec |
| Artikelnummer: | ERT521904 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Diameter stuurklem: | 25,4 mm |
| Vorm dropbar: | Bovenstuur met achterwaartse bocht |
| Stuurbreedte: | 700 mm |
| Meting van de stuurbreedte: | Buiten-buiten |
| Buiging naar achteren: | 16° |
| Rise: | 39mm |
| Modeljaar: | 2022 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 475g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 16776031 |
| GTIN's: | 4016538103423 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ergotec.de/ |