Vanwege knelpunten in de levering bij enkele componenten worden fietsen deels met een afwijkende uitrusting geleverd. De eventueel alternatief gemonteerde componenten voldoen echter allemaal aan het kwaliteitsniveau van de originele componenten.
De fietskoeriers van de jaren 80 ontdekten ooit de mountainbike. Voor een goede reden - en die reden heet: veelzijdigheid. Het was precies deze geest die voor CUBE de leidraad vormde bij de ontwikkeling van de nieuwe Reaction Hybrid Performance Allroad. U zult zich net zo comfortabel voelen tijdens uw dagelijkse woon-werkverkeer als tijdens een weekendfietstocht door het platteland.
De krachtige Bosch Performance Line aandrijving en de soepele Shimano 9-speed versnellingen zijn verantwoordelijk voor een krachtige aandrijving en een topversnelling. En voor veilig afremmen en stoppen in alle weersomstandigheden zorgt het krachtige hydraulische Shimano-remsysteem. Dankzij de 100 mm veerweg op de vork is deze allrounder volledig ongevoelig voor kuilen in de stad en wortels op het parcours - een comfortabel zadel en grips maken het permanent hoge rijcomfort perfect. Last but not least, de accessoires: spatborden, verlichting, zijstandaard.
| Productnaam: | CUBE REACTION HYBRID Performance 625 Allroad - E-Mountainbike - 2023 - zwart / grijs |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB593657 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| Naven: | Shimano HB-TX505 / Shimano FH-TX505 |
| Velgen: | Rodi Blackrock 23 |
| Ketting: | KMC X9 |
| Cassette: | Shimano CS-HG201 |
| Versnellingspook: | Shimano SL-M3100-R |
| Achterderailleur: | Shimano RD-M3100-SGS |
| Kettingblad gradatie: | 38 |
| Crank: | ACID E-Crank |
| Remmen: | Shimano BR-MT200/UR300 | 180/180mm |
| Zadelpen modell: | CUBE Performance | 30.9mm |
| Zadel: | Natural Fit Sequence |
| Stuur: | CUBE Rise Trail Bar Pro | 740mm |
| Stuurpen: | CUBE Performance E-MTB |
| Vork: | SR Suntour NVX30 Coil |
| Balhoofd: | ACROS AZF-1031 |
| Frame: | Aluminium Superlite | Gravity Casting |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-36 |
| Batterijcapaciteit: | 625Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube 625 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Bosch 4A charger | fenders | Easy bell | kickstand |
| Fietsverlichting: | CUBE Shiny 50 Lux / ACID Mudguard Rear Light PRO-E |
| Handvatten: | ACID React Pro |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Pedalen: | ACID PP MTB |
| Banden: | Schwalbe Smart Sam | Active | 2.35" |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2023 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 25100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 633152 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | LED Remote |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line Cruise Gen3 |
| Draaimoment: | 75Nm |
| Productserie: | CUBE - Reaction Hybrid |
| GTIN's: | 4054571396037, 4054571396044, 4054571396051, 4054571396068, 4054571396075, 4054571396020 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |