De Specialized Turbo Tero is een elektrisch aangedreven mountainbike voor dagelijks gebruik. Een mountainbike waarmee je kunt pendelen. Een woon-werkfiets waarmee je op tour kunt gaan. Een trekkingfiets waarmee je bagage kunt vervoeren. De Tero is een echte alleskunner en combineert het Specialized MTB DNA met toonaangevende e-bike technologie. De kracht van de Tero is de samensmelting van kracht, betrouwbaarheid en veelzijdigheid. Deze sterke punten resulteren in een fiets waar je overal op kunt rijden en plezier mee kunt hebben.
De Turbo Full Power 2.0E motor en de 530 Wh batterij zijn volledig geïntegreerd in het frame en versterken je vermogen met een factor 4, waardoor je je opties kunt uitbreiden en steile beklimmingen kunt nemen, je boodschappen kunt vervoeren en je kinderen naar school kunt brengen. Maar wat de motor onderscheidt van andere motoren is zijn hoge efficiëntie en naadloze integratie en samensmelting met je eigen vermogen.
Met de Mission Control app, in combinatie met de Master Mind TCD, kunnen de motor en de software worden aangepast aan jouw behoeften. Alle drie de rijmodi kunnen worden aangepast wat betreft ondersteuning en piekvermogen om de actieradius te maximaliseren. Met de MicroTune-modus kun je tijdens het rijden de ondersteuning in stappen van 10% aanpassen.
Het mountainbike DNA in de Tero straalt controle en betrouwbaarheid uit. Agressieve en goed rollende wielen zorgen voor de nodige handvatten in elke situatie. In combinatie met krachtige schijfremmen en 110 mm veerweg ben je klaar voor de trails.
Turbo System diefstalbeveiliging - de Mission Control app kan worden gebruikt om de motor te vergrendelen en de bewegingssensor te activeren. Deze bescherming kan alleen door de eigenaar weer worden gedeactiveerd.
Hij heeft ook bevestigingspunten voor spatborden, bagagedrager en kickstand en is compatibel met aanhangers en kinderzitjes.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized TURBO TERO 3.0 - Step-Through - E-Mountainbike - 2023 - oak green metallic / smoke |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC622491 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Cross Country |
| Naven: | Shimano MT400 | Shimano MT400-B |
| Spaken: | DT Swiss Industry |
| Velgen: | Stout XC 29 | 25-622 |
| Ketting: | KMC e9T |
| Cassette: | Shimano CS-HG400 |
| Versnellingspook: | Shimano Alivio |
| Achterderailleur: | Shimano Alivio |
| Kettingblad gradatie: | 40 |
| Crank: | Custom AL |
| Remmen: | Shimano BR-MT200 | 180/180mm |
| Zadelpen modell: | Specialized | 6061 AL | 30.9mm |
| Zadel: | Bridge Sport |
| Stuur: | Specialized Trail | 6061 AL | 8° Backsweep | 6° Upsweep | 27mm Rise |
| Stuurpen: | Stout | 3D-forged | 31.8mm | 6° |
| Vork: | SR Suntour XCM32 |
| Frame: | Specialized E5 Aluminum |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-36 |
| Batterijcapaciteit: | 530Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Specialized U2-530 |
| Motoreenheid: | Specialized |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | Specialized Trail |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 110 mm |
| Banden: | Specialized Ground Control | 2Bliss Ready | 29x2.35" |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2023 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 20100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 95123-76 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | MasterMind TCD |
| Drive Unit Model: | Specialized 2.0E |
| Draaimoment: | 50Nm |
| Productserie: | Specialized - Tero |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 9 |
| Framevorm: | Trapeze |
| GTIN's: | 888818893225, 888818893393, 888818893980 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |