De Praxis Works crank dankt zijn naam aan de beruchte Zayante Road in de bergen buiten Santa Cruz. Een legendarische en door sequoia bomen omgeven klim die beschouwd wordt als een oefenterrein voor lokale wielerprofessionals.
Aangepaste Carbon crankarmen en een hoogwaardige aluminium as zorgen voor de ultieme combinatie van lichtheid, stijfheid en veelzijdigheid. Van de schets tot de ontwikkeling en prototyping tot de serieproductie, alles gebeurt in-house bij Praxis Works en wordt onderworpen aan hun strenge kwaliteitscontroles om u het best mogelijke product aan te bieden.
Dankzij het Direct-Mount-System kunt u gemakkelijk variëren met slechts 3 bouten tussen 1 of 2 kettingbladen. Of je nu je fiets aanpast voor de volgende etappe of gewoon een specifieke voorkeur hebt, het modulaire systeem maakt maatwerk een fluitje van een cent.
Leveringsomvang
Crankarmen inclusief as
| Productnaam: | Praxis Works Zayante Carbon M30 Crank - zwart |
| Fabrikant: | Praxis Works |
| Artikelnummer: | PWO636772 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 1, 2 |
| Asprofiel trapas: | M30 - 28/30 mm holle as |
| Direct Mount Standard: | SRAM 3-Bolt |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Q-factor: | 147 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 408g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | DM-ZC165 (165mm) | DM-ZC170 (170mm) | DM-ZC1725 (172.5mm) | DM-ZC175 (175mm) |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 172.5mm |
| Lengte van de crank: | 165 mm, 172.5 mm, 175 mm |
| GTIN's: | 850009369925, 850009369932, 850009369949, 850009369956 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.praxiscycles.com/ |