De
| Productnaam: | Tufo Comtura Prima TR - Vouwband - 28-622 - zwart |
| Fabrikant: | Tufo |
| Artikelnummer: | TUF644069 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 3.4-5.9bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Karkasdichtheid: | 210TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 28 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | Vectran Puncture Barrier |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 220g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | CLI1D2209220 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8592723056706 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.tufo.com |