De
Dit compound biedt hoge rolprestaties dankzij de natuurlijke anisotrope oriëntatie, die de opwarming vermindert en tegelijkertijd de elasticiteit verhoogt om het energieverlies te minimaliseren. Het grote oppervlak van de
Een karkas op basis van een 120 tpi weefsel. Het biedt superieure soepelheid en het karakteristieke racegevoel van
Opmerking: De maten 28-622 en groter zijn compatibel met haakloze velgen volgens de maximale ETRTO-opblaasdruk van 5bar/73psi. De maten 26-622 en kleiner zijn NIET compatibel met haakloze velgen!
| Productnaam: | Pirelli P ZERO Race TLR 4S Vouwband - 32-622 |
| Fabrikant: | Pirelli |
| Artikelnummer: | PIT645366 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 32-622 |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 32 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | SpeedCORE |
| Bandenmateriaal: | SmartNET Silica |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 395g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 4203700 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8019227420371 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.pirelli.com |