Het ontwerp van de Sudpin Zero Pro pedalen is gebaseerd op de populaire Sudpin III S-Pro. De plastic pedalen bieden uitstekende grip voor een kleine prijs. NC-17 speciaal CR44 materiaal is bestendig, superlicht en ook chique.
Leveringsomvang: 1 paar
| Productnaam: | NC-17 CR44 Sudpin Zero Pro Platform Pedal - transparent |
| Fabrikant: | NC-17 |
| Artikelnummer: | NCS177807 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 96/96/20mm |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 96 x 96mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Transparant |
| Gewicht: | 339g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7082 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Kunststof |
| GTIN's: | 4250149470783 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.nc-17.de/ |