High Fructose Gel levert 55 g koolhydraten en 250 mg natrium per gel, afkomstig van maltodextrine en fructose in een 10:8 verhouding. Deze formule op basis van "multitransporteerbare koolhydraten" is in onderzoeken de enige manier gebleken om de assimilatie- en oxidatiesnelheid van exogene koolhydraten te verhogen tot meer dan 60g/uur tijdens langdurige inspanning met koolhydraten die in de darm worden opgenomen via meerdere transporteurs.
Daarom zorgt de combinatie van maltodextrine en fructose voor een optimale vertering en assimilatie van koolhydraten per uur, waardoor het risico op maagproblemen aanzienlijk wordt verminderd.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Buiten het bereik van kinderen bewaren. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | 226ERS High Fructose Gel - energiegel - 80g |
| Fabrikant: | 226ERS |
| Artikelnummer: | ERS667346 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Cafeïne/guarana |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet, Neutraal/natuurlijk |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Energy Gels |
| Inhoud: | 80g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 80g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8436567356403, 8436567356557, 8436567357974, 18436567357971, 8436567357981, 18436567357988, 8436567356564, 18436567356561, 8436621421573, 8436567357967, 18436567357964 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.226ers.com |
| Ingrediënten | Maltodextrin, fructose, water, salt, cola flavor, acidity regulator (citric acid), preservative (potassium sorbate). |
|||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
| Cafeïne: |
125 mg per 100 g / 100 mg per serving (80 g) Verhoogd cafeïnegehalte. Niet aanbevolen voor kinderen en vrouwen die zwanger zijn of borstvoeding geven! |
| Ingrediënten | Maltodextrin, fructose, water, salt, natural banana flavor, acidity regulator (citric acid), preservative (potassium sorbate). |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|