De Traverse HD is het meest stabiele carbonwiel dat Specialized ooit de trails op heeft gestuurd. Het geeft rijders de controle en lekbestendigheid om de zwaartekracht in het fietspark te overwinnen.
Spijkerhard: Het asymmetrische velgprofiel met versterkte carbonvezels resulteert in het sterkste carbon wiel dat Specialized ooit heeft gebouwd.
Nauwkeurig stuurgedrag: De fusie van controle en stabiliteit houdt rijders op hun lijn met stijfheid en grip en katapulteert ze de volgende bocht in met energieke precisie en snelheid.
Geeft geen krimp: Met het grotere contactoppervlak van de geoptimaliseerde flat-top velgrand is er 85% meer kracht nodig om banden te beschadigen door vastklemmen.
Innovatief ventiel: De ventielgaten zijn voorzien van schroefdraad. Dit betekent dat moderne tubeless ventielen zoals het Roval ThreadBed ventiel direct in de velg kunnen worden geschroefd. Dit beschermt tegen luchtverlies bij compressie en buigen van de velg en maakt het monteren van de band nog eenvoudiger.
Levenslange garantie: Roval wielen die binnen de eerste 90 dagen na aankoop worden geregistreerd, hebben een levenslange garantie.
| Productnaam: | Specialized Roval Traverse HD 240 Carbon Achterwiel - 29" | 6-Bolt | 12x148mm - XD | Carbon/Black |
| Fabrikant: | Specialized Equipment |
| Artikelnummer: | SPZ667917 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, All-Mountain, Trail |
| Naven: | DT Swiss 240 |
| Spaken: | DT Swiss Aerolite Race J-Bend |
| Velgen: | Traverse HD |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12 |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x148 mm Boost (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Achterwiel, Achterwiel > 900 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | XD (SRAM 11/12s MTB) |
| Remsysteem: | Schijf met 6 gaten |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Geschikte bandenafmetingen: | 59-66mm |
| ETRTO: | 30-622 |
| Breedte van de velg: | 40mm |
| Mondbreedte: | 30mm |
| Hoogte velgprofiel: | 24mm |
| max. systeemgewicht: | 125kg |
| Nippels: | DT Swiss Pro Lock Hex |
| Freewheel-systeem: | SRAM XD Ratchet EXP |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 938g |
| Aantal spaakgaten: | 28 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 888818873180 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |