De
Havermout is een basisvoedsel met een hoge voedingswaarde en een uitstekende verteerbaarheid. Gezondheidsbewuste en veeleisende mensen van alle leeftijden hebben havermout altijd gebruikt als een sterke, natuurlijke energiebron voor lichamelijke en geestelijke uitdagingen.
Het hoge aandeel complexe koolhydraten met lange keten, het waardevolle, plantaardige eiwit, de oplosbare voedingsvezels en de uitstekende smaak onderscheiden de
Als je haast hebt, is de
Het product moet worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Oat King Bar - Reep havermout reep - 90g |
| Fabrikant: | Oat King |
| Artikelnummer: | OTK184516 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat |
| Voedingsform: | Vegetarisch |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens, Na |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 90g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 90g |
| GTIN's: | 4260283680122, 4260283680085, 4260283680160, 4260283680153, 4260283680047, 4260283680023, 4260283681402, 4260283680054, 4260283680061, 4260283680115, 4260283680078, 4260283680146, 4260283680092, 4260283680108, 4260283683680, 4260283684687, 4260283680016, 4260283681983, 4260283684861, 4260283681617, 4260283684854, 4260283685653 |
| Pagina van de fabrikant: | http://oatking.de/ |